<<

Ivellios

Awatar użytkownika

Site Admin

Posty: 91

Dołączenie: Sob Sie 25, 2007 1:44 pm

Miejscowość: Katowice

Post Pon Wrz 10, 2007 5:58 pm

Nie sądzę. Być może u niektórych wygląda to trochę inaczej.

EDIT: Mona, sprawdź sobie komputer jakimś programem antywirusowym, jakiś trojan dokleja Ci linki do postów
<<

Mona

Awatar użytkownika

Posty: 39

Dołączenie: Nie Wrz 09, 2007 2:57 pm

Miejscowość: z nienacka :P

Post Pon Wrz 10, 2007 6:00 pm

A ja mysle, ze śmierć wygląda podobnie, dlaczego akurat niektórzy widzą tunel? A może tunel jest drogą do czyśćca? A może czyściec jest ziemią?
PS. Oki..waśnie wiem ;/
"Snuj marzenia tak jakbyś miał żyć wiecznie, żyj tak jakbyś miał umrzeć dziś"-James Dean
<<

Chupas

Awatar użytkownika

Posty: 43

Dołączenie: Nie Sie 26, 2007 6:19 am

Miejscowość: www.kryptozoologia.pl

Post Pon Wrz 10, 2007 9:06 pm

Mona napisał(a):A ja mysle, ze śmierć wygląda podobnie, dlaczego akurat niektórzy widzą tunel? A może tunel jest drogą do czyśćca? A może czyściec jest ziemią?
PS. Oki..waśnie wiem ;/

Pierwsze primo, nie ma czegoś takiego jak czyściec i piekło. Tak samo "Matka Boska" to nie żadna matka boska a po prostu matka Jezusa i tyle... Czyściec, piekło, wszytskie Matki Boskie, beatyfikowanie ludzi... to tylko sprawka Kościoła.

A jak widzisz tunel ze światełkiem na końcu, to zawracaj i biegnij ile sił... bo to pociąg jedzie...
<<

Mona

Awatar użytkownika

Posty: 39

Dołączenie: Nie Wrz 09, 2007 2:57 pm

Miejscowość: z nienacka :P

Post Wto Wrz 11, 2007 3:48 pm

Raczej nie rozumiem twojego poczucia humoru
"Snuj marzenia tak jakbyś miał żyć wiecznie, żyj tak jakbyś miał umrzeć dziś"-James Dean
<<

Voozie

Awatar użytkownika

Posty: 21

Dołączenie: Wto Wrz 11, 2007 6:28 pm

Post Wto Wrz 11, 2007 6:41 pm

Jestem tu nowy i przeczytałem dopiero kilka tematów, ale pozwolę sobie zauważyc, że Chupas to pewnie jakiś dzieciak który się za dużo naczytał w necie głupot.

Chupas - NIE WMAWIAJ ludziom TWOICH racji itp. Chrześcijaństwo jest wielką wiarą i nie masz podstaw do negowania dwutysięcznoletnich wierzeń.
(swoją drogą, zgadzam się z Tobą)
Poza tym te światło/tunel, to to samo. Podczas eksterioryzacji, na początku, zaczyna byc widoczne lekkie światełko. Jeśli się na nim skupimy, będzie coraz jaśniejsze. I szczerze mówiąc, zadziwia mnie ono. Nawet podczas medytacji w CAŁKOWITEJ ciemności, ono nadal jest widocznie.
Tyle ode mnie.
Witam wszystkich serdecznie. :)
<<

Mona

Awatar użytkownika

Posty: 39

Dołączenie: Nie Wrz 09, 2007 2:57 pm

Miejscowość: z nienacka :P

Post Wto Wrz 11, 2007 7:05 pm

Aaaa..możliwe :) Witaj :)
"Snuj marzenia tak jakbyś miał żyć wiecznie, żyj tak jakbyś miał umrzeć dziś"-James Dean
<<

Chupas

Awatar użytkownika

Posty: 43

Dołączenie: Nie Sie 26, 2007 6:19 am

Miejscowość: www.kryptozoologia.pl

Post Wto Wrz 11, 2007 9:17 pm

Voozie napisał(a):Jestem tu nowy i przeczytałem dopiero kilka tematów, ale pozwolę sobie zauważyc, że Chupas to pewnie jakiś dzieciak który się za dużo naczytał w necie głupot.

Chupas - NIE WMAWIAJ ludziom TWOICH racji itp. Chrześcijaństwo jest wielką wiarą i nie masz podstaw do negowania dwutysięcznoletnich wierzeń.

Dobrze by było, żebyście poznali wiarę, którą tak gorliwie wyznajecie.... A najlepiej przeczytajcie Bilbię.

Chociaż tytuł... zawsze coś.

I nastepnym razem zważaj na słowa, bo wchodzisz na cienki lód...
<<

Voozie

Awatar użytkownika

Posty: 21

Dołączenie: Wto Wrz 11, 2007 6:28 pm

Post Śro Wrz 12, 2007 4:02 am

A figa, Chupas! Nie zważam na stanowisko osoby z którą rozmawiam. NIE podlizuję się Adminom, Modom i kto jeszcze tak wie komu. Jeżeli myślę cos negatywnego o danej osobie, to może to byc nawet sam Bush, ale i tak mu to powiem.


Aha, Chupas. NIE JESTEM Chrześcijaninem. NIE czytałem Biblii. Mimo wszystko, szanuję wszystkich, którzy w to wierzą. A to nie dzięki wszystkim tym babciom żyjącym w trwodze przed dniem ostatecznym i gniewem pana. Dzięki mojej dobrej przyjaciółce, która trochę inaczej traktuje to wszystko.
<<

Mona

Awatar użytkownika

Posty: 39

Dołączenie: Nie Wrz 09, 2007 2:57 pm

Miejscowość: z nienacka :P

Post Śro Wrz 12, 2007 2:00 pm

A ja czytałam Biblie :P I cale jej gorliwie nie wyznaję, po prostu urodziłam się w takiej rodzinie i po części wierze w to co jest w PIśmie napisane...
A ty Chrupas grozisz komuś??
EDIT! Eeee...przyszło mi cos takiego na myśl...może tunel jest wtedy kiedy umieramy po raz pierwszy! A światło do nieba towarzyszy nam podczas śmierci drugiej, czyli już po reikarnacji. BO jak wiemy-zyje sie tylko dwa razy
"Snuj marzenia tak jakbyś miał żyć wiecznie, żyj tak jakbyś miał umrzeć dziś"-James Dean
<<

Chupas

Awatar użytkownika

Posty: 43

Dołączenie: Nie Sie 26, 2007 6:19 am

Miejscowość: www.kryptozoologia.pl

Post Śro Wrz 12, 2007 3:10 pm

Mona napisał(a):A ty Chrupas grozisz komuś??

Tja.. neokidom głównie...


Mona napisał(a):EDIT! Eeee...przyszło mi cos takiego na myśl...może tunel jest wtedy kiedy umieramy po raz pierwszy! A światło do nieba towarzyszy nam podczas śmierci drugiej, czyli już po reikarnacji. BO jak wiemy-zyje sie tylko dwa razy

n/c...
<<

Mona

Awatar użytkownika

Posty: 39

Dołączenie: Nie Wrz 09, 2007 2:57 pm

Miejscowość: z nienacka :P

Post Śro Wrz 12, 2007 3:12 pm

I to isę prosze państwa nazywa wolność słowa...wkurza mnie to..czy wy wiecie kto to jest dziecko NEO:? To że jesteś modem nie oznacza ze mozesz sie wywyższać...jestem takim samym użytkownikiem jak ty i mam prawo wypowiedzieć własne zdanie.
"Snuj marzenia tak jakbyś miał żyć wiecznie, żyj tak jakbyś miał umrzeć dziś"-James Dean
<<

Voozie

Awatar użytkownika

Posty: 21

Dołączenie: Wto Wrz 11, 2007 6:28 pm

Post Czw Wrz 13, 2007 4:30 am

Forum traktujące o życiu po życiu zmusza nas do użerania się z Modem. A nie powiem, całkiem miło. xP

Mona - to by było nawet logiczne. Cóż - jak by to powiedział Chupas:
"Nie mamy dowodów NA NIC, więc lepiej zamknąc forum." xP
<<

Chupas

Awatar użytkownika

Posty: 43

Dołączenie: Nie Sie 26, 2007 6:19 am

Miejscowość: www.kryptozoologia.pl

Post Czw Wrz 13, 2007 1:59 pm

Voozie napisał(a):Forum traktujące o życiu po życiu zmusza nas do użerania się z Modem.

Gwoli ścisłości - z racjonalistą.


Voozie napisał(a):Mona - to by było nawet logiczne. Cóż - jak by to powiedział Chupas:
"Nie mamy dowodów NA NIC, więc lepiej zamknąc forum." xP

Pierwsze primo - nic takiego nie powiedziałem. Zmienianie czyichś słów jest karalne w świetle polskiego prawa.

Mona napisał(a):I to isę prosze państwa nazywa wolność słowa...wkurza mnie to..

AAaaaa, no to już rozumiem! Wg was wolność słowa jest wtedy, gdy ktoś podziela wasze zdanie... ciekawa logika, nie ma co...

Mona napisał(a):To że jesteś modem nie oznacza ze mozesz sie wywyższać...

wywyższać się = ironicznie burzyć bzdurne teorie? W takim razie tak - wywyższam się.

A co do moda... nawet o to nie prosiłem. To była kwestia jednego słowa do Ivelliosa... zaoferowałem mu pomoc przy portalu i pufff - jestem... Nawet gdybym modem nie był, mówiłbym to samo...
<<

Mona

Awatar użytkownika

Posty: 39

Dołączenie: Nie Wrz 09, 2007 2:57 pm

Miejscowość: z nienacka :P

Post Czw Wrz 13, 2007 2:04 pm

No to oki....bez sensu. ODchdoze z tego forum bo tu nie mzona o niczym porozmawiac...zadnych hipotez nic! BO zawsze ktos cie wyśmieje. I zakładam własne forum :P
Ostatnio edytowany przez Mona, Czw Wrz 13, 2007 2:23 pm, edytowano w sumie 1 raz
"Snuj marzenia tak jakbyś miał żyć wiecznie, żyj tak jakbyś miał umrzeć dziś"-James Dean
<<

Chupas

Awatar użytkownika

Posty: 43

Dołączenie: Nie Sie 26, 2007 6:19 am

Miejscowość: www.kryptozoologia.pl

Post Czw Wrz 13, 2007 2:16 pm

Mona napisał(a):zadnych hipotez nic! BO zawsze ktos cie wyśmieje.

O ile te hipotezy mają jakiś sens....

Ludzie, nie chcę was zrażać - ale z takimi teoriami to na każdym forum znajdzie się ktoś, kto was - łagodniej lub mocniej - wyśmieje.

Nie chcę was zrażać - wypowiadam tylko swoje zdanie, tak samo jak wy. Tylko, że z nieco innym (niezamierzonym) skutkiem... Może jeszcze po prostu nie dorośliście do używania niezbitych dowodów jako argumentów (i w tym momencie wcale was nie obrażam). :)

PS. Spamboty Ci konto żrą... Xd
PoprzedniaNastępna

Powróć do Życie po śmierci



Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for DivisionCore.
Załóż własne, darmowe forum dyskusyjne dzięki phpBB3