<<

Ivellios

Awatar użytkownika

Site Admin

Posty: 91

Dołączenie: Sob Sie 25, 2007 1:44 pm

Miejscowość: Katowice

Post Nie Sie 26, 2007 8:32 pm

Zgłoś błąd

Jeśli znalazłeś/aś w którymś z artykułów błąd lub nieścisłość, zgłoś to w tym temacie.
<<

afrodyta99

Posty: 4

Dołączenie: Wto Mar 08, 2011 8:35 pm

Post Śro Kwi 27, 2011 9:44 pm

Re: tłumaczenie

Witam . Już jakiś czas nie odwiedzałam naszego forum i zauważyłam, że wszystkie ostatnie wpisy są w języku angielskim. Niestety nie uczyłam się go i szkoda, że nie rozumiem o czym mowa. Czy jest sposób, aby "rozszyfrowac" te wpisy?
<<

Ivellios

Awatar użytkownika

Site Admin

Posty: 91

Dołączenie: Sob Sie 25, 2007 1:44 pm

Miejscowość: Katowice

Post Śro Kwi 27, 2011 10:45 pm

Re: Zgłoś błąd

Tych wpisów nie warto było "rozszyfrowywać", gdyż pochodziły one (wszystkie!) od spamujących robotów sieciowych, których jedynym celem rejestrowania się na którymkolwiek forum jest zaśmiecenie go linkami do stron, najczęściej o tematyce erotycznej.

Z zagranicznymi spambotami sobie już poradziłem i wyczyściłem forum z ich śladów bytowania, istnieje jednak problem ze spambotami piszącymi po polsku :shock: Najwyraźniej administrator strony smierc-zycie.com włączył swoją spamiarkę, przez co w krótkim czasie na forum pojawiło się kilkadziesiąt kont, z których wysyłane były posty reklamujące wspomnianą stronę.

Jeśli administrator smierc-zycie.com czyta ten temat, to mam dla niego wiadomość - żądam natychmiastowego wyłączenia spamującego robota, w przeciwnym wypadku zmuszony będę skierować sprawę do sądu.

Powróć do Artykuły



Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for DivisionCore.
Załóż własne, darmowe forum dyskusyjne dzięki phpBB3