<<

Voozie

Awatar użytkownika

Posty: 21

Dołączenie: Wto Wrz 11, 2007 6:28 pm

Post Czw Wrz 13, 2007 7:08 pm

Mona - jakby co to prześlij linka na nr GG 4159394. Chętnie wpadnę.

Chupas - i tu jest pies pogrzebany! MY nie mamy żadnych dowodów, dlatego WIERZYMY, a nie wiemy to, o czym mówimy. Ty zaś masz miliony dowodów w postaci badań itp. Sam przyznaj - walka jest nierówna.
<<

majmir

Awatar użytkownika

Posty: 4

Dołączenie: Sob Cze 07, 2008 11:50 am

Miejscowość: niemcy

Post Śro Cze 25, 2008 5:11 pm

czego wy po sobie skaczecie!zawsze byli za i przeciw!dopiero jak sie samemu doświadczy ludzie zaczynają zmieniać zdanie!ja do nich należę również ja choć wcześniej nie krytykowałem ale sie podśmiewałem i nie moglem uwierzyć.dopiero gdy przeszedłem tam(opisałem swój przypadek na forum)zmieniłem zdanie!przeczytałem Biblie,życie po życiu i jeszcze parę innych książek co dało mi do myślenia!czy to iluzja czy jest COŚ tam każdy ale to każdy sie przekona jednak jeśli chodzi o tunel i światło a przejście tam to może jest to kwestia jakichś zasług naszego życia doczesnego(dostał znak -światło i tunel żeby sie zmienił lub jest na tyle dobry żeby zobaczyć więcej)!jeśli jest to jednak halucynacja to trudno wytłumaczyć to zjawisko na całym świecie i w rożnych klasach społecznych!
Wszystko sie kiedyś kończy!
<<

Lúthien

Posty: 2

Dołączenie: Czw Lip 30, 2009 9:51 am

Post Czw Lip 30, 2009 10:13 am

Re: Różne wizje Tamtej Strony

według mnie tunel jest. mój dziadek kiedy umierał mówił coś o jakimś tunelu. a parę dni wcześniej patrzył we wszystkie możliwe światła, lampkę, słońce itd.
uważam, że umierająca osoba by nie kłamała
<<

Ivellios

Awatar użytkownika

Site Admin

Posty: 91

Dołączenie: Sob Sie 25, 2007 1:44 pm

Miejscowość: Katowice

Post Czw Wrz 17, 2009 11:10 pm

Re: Różne wizje Tamtej Strony

Lúthien, wiesz, równie dobrze mogły to być zwykłe majaki...
<<

Entrix

Posty: 1

Dołączenie: Śro Sie 04, 2010 10:09 pm

Post Śro Sie 04, 2010 10:17 pm

Re: Różne wizje Tamtej Strony

Z pewnością temat życia po życiu intryguje nas wszystkich. Można śmiało powiedzieć, że zostaliśmy uwikłani w życie na ziemi, tak naprawdę nie wiedząc nic – po co, dlaczego i co dalej. Jak pokazują różne przypadki, życie po życiu istnieje naprawdę, choć sceptyków nie brakuje. Opowieści ludzi o światełku, tunelu, pięknej krainie, głosach, o wrażeniu, że opuszcza się swoje ciało i jest się świadkiem własnej śmierci. Takich historii jest wiele. Znane są przypadki, kiedy duchy dają o sobie znać. Znacie zapewne książkę Życie po życiu
Raymonda? Tak naprawdę, chyba musimy poczekać na niemy koniec, by samemu się przekonać o tym czy istnieje życie po życiu. A do tego czasu podsycajmy naszą wyobraźnię opowieściami. Tak na dobrą sprawę życie po życiu powinno istnieć, bo jakiż byłby sens naszej ziemskiej tułaczki? Warto więc wierzyć, że coś po drugiej stronie życia istnieje, by mieć siłę do działania w tutejszym życiu; wierzyć, że nasze trudy, wysiłki nie znikną ot tak, z naszym ostatnim tchnieniem. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wszystkim wymarzonego życia po życiu:)
<<

toudi

Posty: 1

Dołączenie: Pią Sie 20, 2010 6:48 am

Post Pią Sie 20, 2010 7:06 am

Re: Różne wizje Tamtej Strony

Witam
Jedno jest pewne prędzej czy później śmierć i tak nas dopadnie.
Osobiście z wizajmi drugiej strony byłbym ostrożny.Chociażby dlatego,że jeszcze nikt nie wrócił z drugiej strony.
<<

assun

Posty: 5

Dołączenie: Nie Sie 15, 2010 1:05 pm

Post Wto Paź 05, 2010 9:51 pm

Re: Różne wizje Tamtej Strony

śmierć ciała oznacza wyzwolenie się całkowite duszy własnie od tego ciała i powrót jej do prawdziwego domu gdzies tam we wszechświecie. Wszak dusza jest niesmiertelna więc musi gdzieś przebywać jeśli opusci ciało. Najprawdopodobniej ma swóe miejsce wśród innych znanych sobie dusz z którymi przebywa na tamtym świecie.
Poprzednia

Powróć do Życie po śmierci



Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for DivisionCore.
Załóż własne, darmowe forum dyskusyjne dzięki phpBB3