Strona 1 z 1

Zgłoś błąd

PostWysłany: Nie Sie 26, 2007 8:32 pm
przez Ivellios
Jeśli znalazłeś/aś w którymś z artykułów błąd lub nieścisłość, zgłoś to w tym temacie.

Re: tłumaczenie

PostWysłany: Śro Kwi 27, 2011 9:44 pm
przez afrodyta99
Witam . Już jakiś czas nie odwiedzałam naszego forum i zauważyłam, że wszystkie ostatnie wpisy są w języku angielskim. Niestety nie uczyłam się go i szkoda, że nie rozumiem o czym mowa. Czy jest sposób, aby "rozszyfrowac" te wpisy?

Re: Zgłoś błąd

PostWysłany: Śro Kwi 27, 2011 10:45 pm
przez Ivellios
Tych wpisów nie warto było "rozszyfrowywać", gdyż pochodziły one (wszystkie!) od spamujących robotów sieciowych, których jedynym celem rejestrowania się na którymkolwiek forum jest zaśmiecenie go linkami do stron, najczęściej o tematyce erotycznej.

Z zagranicznymi spambotami sobie już poradziłem i wyczyściłem forum z ich śladów bytowania, istnieje jednak problem ze spambotami piszącymi po polsku :shock: Najwyraźniej administrator strony smierc-zycie.com włączył swoją spamiarkę, przez co w krótkim czasie na forum pojawiło się kilkadziesiąt kont, z których wysyłane były posty reklamujące wspomnianą stronę.

Jeśli administrator smierc-zycie.com czyta ten temat, to mam dla niego wiadomość - żądam natychmiastowego wyłączenia spamującego robota, w przeciwnym wypadku zmuszony będę skierować sprawę do sądu.