Post Wto Wrz 06, 2011 12:23 am

Śmierć kliniczna - co się wtedy czuje i jak wpływa na życie?

Natknąłem się na to forum poszukując osób, które przeżyły doświadczenie z pogranicza śmierci. Jestem autorem badania, które ma odpowiedzieć na pytanie jaki jest wpływ tego przeżycia na dalsze życie. Czasami osoby się zmieniają, bywa, że diametralnie, czasami wszystko pozostaje po staremu. By odpowiedzieć na to pytanie, stworzyliśmy specjalną ankietę skierowaną do osób, które mają za sobą to doświadczenie. Ankieta jest całkowicie anonimowa.

http://www.ebadania.pl/2798d2f682eaa25c

Mamy niewielki fundusz na to badanie. Za wypełnienie ankiety przysługuje niewielka opłata. Można również zdecydować o przekazaniu tej kwoty na cele fundacji charytatywnej (którą wybierzemy na końcu). Będzie można również uzyskać wgląd w główne hipotezy i wyniki badania.

Jeśli są tu osoby, które przeżyły doświadczenie z pogranicza śmierci, serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w badaniu.
Chętnie udzielę wszelkich dodatkowych informacji.
lukasz.smigielski@uj.edu.pl


PS: do Moderatora - bardzo proszę o nieusuwanie tej wiadomości. Badanie służy celom naukowym. To jest mały przyczynek do tego, by temat doświadczeń z pogranicza śmierci zaistniał w kręgu polskiej psychologii naukowej, tak jak jest to zagranicą. Dodatkowo, osoby wypełniające ankietę często przekazują pieniądze na cele fundacji charytatywnej, więc przyczyni się to do ogólnego dobra. Jeszcze raz proszę o wyrozumiałość.